Category: akční

Last-Mars-TowerJste poslední záchranou Marsu a jeho obyvatel. Na Marsu zbyla poslední obranná jednotka – věž, které doplňují energii malí roboti – a tuto jednotku budete obsluhovat při boji proti lidem. Hra se hraje myší.

Hrát online

Fly-MeowKocour se zamiloval do fešné kočky, kterou však páníčci naložili do auta a někam odvezli. Zamilovaný kocour dostal nápad, jak najít svou ztracenou lásku – pomocí balonků se přemístí vzduchem. Pomozte kocourovi přeskakovat mezi balonky a nasbírejte co nejvíc rybiček. Hra se hraje myší.

Hrát online

The-WokBanda malých divochů objevila předmět, který pojali za boha. Byla to pánev Wok. Ve stejnou chvíli však na ni dostala zálusk banda ďáblíků a ukradla ji. Pomozte divochovi získat pánev zpět. Na každé scéně vymyslete? jak postupovat kupředu. Hra se hraje myší.

Hrát online

Age Of Defense

Age-Of-DefenseDokažte se ubránit před nekončícím zástupem nepřátel všeho druhu – od pračlověka přes mytické postavy až po moderní bytosti. 1 a 2 – přepíná zbraně, myš – střelba a míření, mezi levely upgradujete. Když je nejhůř, můžete použít kouzlo.

Hrát online