Category: zábavné

Pig Help

Pig-HelpPrasátko je věrnější než pes a snaží se pomoci svému pánovi v každé prekérní situaci. Jeho pán je smolař a neustále ve štychu, vymyslete proto způsob, jak má prasátko pána zachránit. Hra se hraje myší.

Hrát online

Building-DemolisherNejprve zvolte typ bourací koule a pak určete místo, kam má praštit. Cílem hry je, aby nezbyla z budovy ani tříska, což nebude dělat většině z Vás problém 🙂 Staré stavby sestávají z nejrůznějších materiálů, kždý je jinak jinak odolný, záleží také na rozložení hmoty. Tak pryč se starou zástavbou, ať máme místo pro nové krásné stavby na klíč! Hra se hraje myší.

Hrát online

Ice-Cream-CatapultLidi mají rádi zmrzlinu a zmrzlina má ráda lidi, ale lidi jsou uvězněni. Aby se zmrzlina dostala k lidem, musí sama zmrzlina porazit zlotřilá zvířata, která lidi zajala ze závisti, že zmrzlina není i pro ně. Je třeba zmrzlinychtivým zvířátkům ukázat, zač je toho loket! Hra se hraje myší.

Hrát online

Rocket-Toilet-2Procestujte časem do budoucnosti na záchodové míse. Pomocí katapultu se vystřelte vstříc budoucnosti. V letu ovládáte balanc AD/šipkami, myší zrychlujete, mezi levely nakupujte zlepšováky.

Hrát online

Theme-HotelPostavte si hotel, udělejte z něj pětihvězdičkový luxus, uspokojte hosty, prosperujte. Hra se hraje myší. Stavíte místnosti, najímáte zaměstnance, sledujete graf vývoje a čtete názory hostů na hotel. Plňte stanovené cíle.

Hrát online