Category: hry pro děti

Fly-MeowKocour se zamiloval do fešné kočky, kterou však páníčci naložili do auta a někam odvezli. Zamilovaný kocour dostal nápad, jak najít svou ztracenou lásku – pomocí balonků se přemístí vzduchem. Pomozte kocourovi přeskakovat mezi balonky a nasbírejte co nejvíc rybiček. Hra se hraje myší.

Hrát online

Mario-KartMario a jeho kamarádi tentokrát poměří své síly při závodu minikárek. Kromě toho, že musí být vítěz první, má možnost na své soupeře střílet. Hra se ovládá šipkami, střelba C, mezerníkem skok.

Hrát online

Monster-BarkPsíkovi Barkovi unesly monstra všechny kamarády a hračky, takže se psík vydává na velké dobrodružství, aby je znovu našel a zachránil. Dostane se do světa plného monster, kterým se musí vyhnout při sbírání ztracených předmětů. Hra se hraje šipkami.

Hrát online

Hospital-AdminVěřte tomu, že taková samotná sestra v celé nemocnici má pěknou honičku. Jde o život, a tak musí dopravovat pacienty co nejrychleji k doktorům. Hra se hraje myší. Klikejte na výtah, na recepci, na pacienty, na různé dveře, na lékárnu a zvládněte rozvážet pacienty a obsluhovat lékaře co nejrychleji.

Hrát online

EbulKrokodýl a jeho kamarád podcenili bezpečnost letu na autopilota a vybourali se. Aby mohli zase letět dál, musí najít a posbírat všechny součástky. Jenže místo, kam dopadli jsou samá jama, takže krokodýl musí přemluvit zemi, aby se přemístila. Krokodýl se pohybuje ASDW, kliknutím na zem uvede do pohybu konkrétní kus země a pomocí ASDW se přesune a mezerníkem umístí.

Hrát online