Category: arkády / plošinovky

Strange-LaboratoryJste šílený vědec, snažte se dostat co nejdál v tajemné laboratoři plné mechanických strojů, nejrůznějších zařízení a hraček. Vyhýbáte se různým nebezpečím a nástrahám, sbíráte ozubená kola, plníte drobné úkoly (mezerníkem). Pohybujete se šipkami/ASDW.

Hrát online

Fly-MeowKocour se zamiloval do fešné kočky, kterou však páníčci naložili do auta a někam odvezli. Zamilovaný kocour dostal nápad, jak najít svou ztracenou lásku – pomocí balonků se přemístí vzduchem. Pomozte kocourovi přeskakovat mezi balonky a nasbírejte co nejvíc rybiček. Hra se hraje myší.

Hrát online

NITTWITDva bratři se nemají moc v lásce a jeden druhého zabije – rozmetá ho na cucky. Jděte a posbírejte všechny kousky rozmístěné po nebezpečném bludišti. Pohybujete se ASDW, sbírejte hvězdičky a bonusy, vyhýbejte se nebezpečí.

Hrát online

Scarlet-StrangerV opuštěném zámku žije krutý kníže se svou princeznou. Jednoho dne sem přijde cizinec a rozhodne se zámek prozkoumat. Nápomocná mu bude kouzelnice, která prodává věci, co se můžou hodit. Pohybujete se šipkami, X-štít, Z-útok.

Hrát online

The-WokBanda malých divochů objevila předmět, který pojali za boha. Byla to pánev Wok. Ve stejnou chvíli však na ni dostala zálusk banda ďáblíků a ukradla ji. Pomozte divochovi získat pánev zpět. Na každé scéně vymyslete? jak postupovat kupředu. Hra se hraje myší.

Hrát online

Monster-BarkPsíkovi Barkovi unesly monstra všechny kamarády a hračky, takže se psík vydává na velké dobrodružství, aby je znovu našel a zachránil. Dostane se do světa plného monster, kterým se musí vyhnout při sbírání ztracených předmětů. Hra se hraje šipkami.

Hrát online

Hospital-AdminVěřte tomu, že taková samotná sestra v celé nemocnici má pěknou honičku. Jde o život, a tak musí dopravovat pacienty co nejrychleji k doktorům. Hra se hraje myší. Klikejte na výtah, na recepci, na pacienty, na různé dveře, na lékárnu a zvládněte rozvážet pacienty a obsluhovat lékaře co nejrychleji.

Hrát online