Category: defenzivní

Zom-Tu!Soudný den, nebo jak tomu kdo říká, nadešel. Prostě konec světa. Z hlíny vstává vše, co kdy zemřelo a útočí na to, co ještě žije. Z malé pevnosti vybavené dělem se snažíte všechny zombíky zlikvidovat. Pravou a levou šipkou míříte, horní šipka nabíjí dělo a střílí. Herní menu je přístupní na jiném kanálu (jako na televizi), stejně jako obchod, kde za body nakupujete a upgradujete.

Hrát online

Battle-StationJeden plechový bojovník a banda zabijáckých strojů – to jsou vaše prostředky k poražení nepřátel. Směrem k vám se budou blížit nebezpeční roboti a vy jim stavíte do cesty svoje bojové stroje nebo nakonec použijete svého plechového zabijáka. Nejprve na plochu umístíte robota, který vyrábí energii a pak za získanou energii nakupujete a umísťujete stroje. Energii musíte sbírat myší, stroje umísťujete myší, bojovníka přesouváte klávesami WS a bojujete mezerníkem.

Hrát online

Bloons Tower DefenceBloons jsou základ mezi internetovými hrami. Kdo by neznal bandu opic s šipkami a hromady nafukovacích pouťových balonků. A je to opět tady, ale tentokrát v lákavější podobě – jako defenzivní hra, jakých už známe pár desítek. Tahle podoba však hře Bloons náramně sluší. No přesvědčte se sami. Pro neználky: za body kupujete věže, které stavíte kolem pěšiny, po které ve vlnách prolétnou balonky. Věže je mají všechny popraskat. Základem je zde dostatek bodů a dobré rozhodování, které místo je pro jakou věž nejlepší. Hra se hraje myší.

Hrát online