Category: zajímavé

SequesterSvět není dvourozměrný! Ani třírozměrný… možná. Můžete o tom popřemýšlet při hraní této hry, kde hlavním hrdinou je duch mrtvého kluka a je nucen neustále bloudit ponurým bludištěm a vzpomínat na život. Pohybujete se šipkami.

Hrát online

KveendolnitzaPřed mnoha staletími, ve starověku znali mágové kouzla k ovládání času a prostoru. Než odešli, ukryli všechny své znalosti v legendárním Kveendolnitza. Nikdo neví, co to je nebo kde to je, ale mnozí hledají to. Jedním z nich je podivný tvor jménem Triton. Pomozte najít Tritonovi ještě podivnější věc zvanou Kveendolnitza. Bude to těžké, když nikdo neví, co to vlastně je. Kromě toho na Tritona čeká na cestě spusta hádanek a nebezpečí. Hra se hraje myší – hledejte způsob, jak se dostat kupředu, hledejte klíče ke dveřím!

Hrát online

Bubble-Quod-2Sam a Willy pracovali v tavárně na kachničky, když jednoho dne se objevila velká díra a Sam v ní zmizel. Willy se vydává na nebezpečnou cestu za záchranou Sama. Až se potkají, společnými silami se budou snažit dostat ven. Pohybujete se šipkami, mezerníkem přepínáte mezi postavami.

Hrát online